Bioenerji kimlerde olur ? Herkeste Bioenerji var mıdır?

Cevapla
desperado
Mesajlar: 6
Kayıt: 09 May 2020, 14:13

Bioenerji kimlerde olur ? Herkeste Bioenerji var mıdır?

Mesaj gönderen desperado »

Bioenerji kimlerde olur diye sorarsak cevabımız şöyledir. Bioenerji herkes de vardır ancak bazı özel insanlarda bu enerji akışını düzenleyip eski haline kavuşturma yeteneği de vardır. Hissedebilen kimseler şanslıdırlar.

Her insanın içinde bioenerji gücü vardır. Bioenerji içimizde uyuyan güzeldir. Bioenerji kişi farkında olmasa dahi uygulayan kişi tarafından enerjinin harekete geçmesini sağlayan bir uygulamadır. Bio enerji yaşam enerjisidir ve evrende yaşayan bütün canlılarda vardır. Nefes sayesinde hissettiğimiz enerjiye bioenerji diyoruz.

bioenerji kimlerde olur
bioenerji kimlerde olur
Enerji ve sınırları
Vücudumuzu saran enerji sadece bedenimizle sınırlı değildir. Bedenimiz dışındada bizi sarıp kuşatır ve dış etkilere karşı korur. Bu enerji alanına aura denir. Auramızda 7 ayrı çakra bulunur. Ve bu çakralar sayesinde bedenimize giren enerji hücrelerimize iletilir. Bilim adamları bio enejinin bedenin fiziksel işleyişi ile doğrudan bağlantılı olduğunu ispat etmişlerdir.

Bio enerjiyi yönetebilmek için vücudumuzda bulunan her bir enerji alanı ile ilgili bilgiye sahip olmak gerekir.

Bioenerji Herkeste var mı ?
Bioenerji herkeste vardır, ancak bu enerji alanlarıyla ilgili bilgiye sahip olmak ve aktarabilmek bambaşka bir yetenektir. Şifacı ve bioenerji uzmanları kendi bio enerjilerini yönetebilen yaşam enerjisini kullanarak bu enerjileri başkalarına aktarabilen kişilerdir.

Bu yetenek bazı kişilerde doğuştan varken bazı kişilerde ise yönlendirilmeyle öğrenilebilir. Vücudumuzda bulunan bio enerjinin düzenli çalışabilmesi için çakralarımızın açık olması gerekmektedir.Bunun için auramızın bilinçaltımızın bütün negatifliklerden uzak olması gerekir.

Geçmiş soyumuzdan gelen negatif beden kayıtları ilişkilerimizde yaşadığımız travmalar ve fiziksel bedenimizdeki hastalıklar aura alanındaki yırtılmalara sebeb olur. Bu tıkanıklıklar bioenerjinin doğal akışını engeller.

Bu tıkanıklıkların giderilmesi için bio enerji uzmanlarından yardım almak gerekir. İnsandaki enerji alanları 7 düzeyden oluşur. Bu enerji bedenlerinin sağlam ve enerjiyle yüklenmiş olması kişinin yaşamını sağlıklı ve dolu dolu geçirmesini sağlar. Bu kişinin kendisiyle ve başkalarıyla olan ilişkilerinde fiziksel beden sağlığında pek problemlere rastlanmaz.

İyileşen hastalıklar
Bioenerji ile iyileşen hastalıkların neler olduğuna değinirsek çok geniş bir yelpazeyle karşı karşıya kalırız. Tıbben şifa bulunamayan hastalıklarda modern tıbla birlikte bazende tek başına hastalıkları iyileştirmek bio enerjiyle mümkün olmaktadır. Günümüzdeki metotlar ve uygulamalar sayesinde bio enerjinin sihirli şifasından faydalanılarak birçok rahatsızlık tedavi edilir.

Örneğin iyileşmeyen veya kapanmayan yaraların tedavisinde çok etkilidir. Kırık tedavilerinin hızla iyileşmesini sağlar.Ameliyat öncesi ve sonrası bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesini ve iyileşmesini hızlandırır. Bioenerji vücudun enerji dengesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır.
Bioenerji ne değildir ?
1-Bioenerji uygulaması tıbbi teşhis veya tedavi uygulaması kesinlikle değildir.

2-Bu nedenle bioenerji uzmanları kesin teşhis ve tedavi iddasında bulunamazlar.

3-Modern tıp metotlarıyla birlikte uygulanan alternatif bir metottur.

Bio enerji uygulamaları vücudumuzdaki sistem bozukluklarını ortadan kaldıran bir metottur. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bio enerji uygulamaları sağlık bakanlığı tarafından kabul edilmiş olup sağlık hizmetlerine dahil edilmiştir. Bio enerjinin girmediği alan iyileştirmediği hastalık yok gibidir. Bu uygulamalarda hastanın pozitif olması ve inanç sistemlerini devreye sokması çok etkili bir yöntemdir.

İnancın önemi
Kişinin iyileşiceğine dair olan inancı hastalığı yenme süresini ve iyileştirmeyi hızlandırır. Bio enerji ile iyileşen hastalıklara baktığımızda bio enerjinin bütünsel bir şifa ile iyileştirme yaptığını görürüz. Bu nedenle fayda alamayacağımız hiçbir durum yoktur. Her konuda şifa verdiği için iyileştirmeyi sağlayacaktır.

Bioenerjinin iyi geldiği ve başarılı olduğu alan çok geniştir. Hastalıkların iyileşmesinde modern tıp, bioenerji, bitkisel tedaviler bu sürecin birer parçasıdır.
Cevapla